98 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę obchodzona przez społeczność II LO przebiegała na kilku płaszczyznach, które zaproponowali uczniowie klasy III C.

Więcej..: 11 XI 1918 ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

9 listopada 2016 r. odbyły się kolejne warsztaty filozoficzne. Tym razem uczestnikami były klasy pierwsze a prowadzącymi wykładowcy UWM

w Olsztynie.

Więcej..: WARSZTATY FILOZOFICZNE W II LO W GIŻYCKU

Historyczne czwarte miejsce siatkarzy i tradycyjnie złoto siatkarek II LO Giżycko w finale wojewódzkim "Orlik moje boisko ...".

Więcej..: Złoto dziewcząt i IV miejsce chłopców

Dnia 7.11.2016r na orliku przy SP nr 7 w Giżycku odbyły się finały województwa w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych z cyklu „Orlik moje Boisko - 2012”.

Więcej..: II LO mistrzem województwa w piłce nożnej chłopców

Dnia 3.11.2016r odbył się drużynowy turniej powiatu giżyckiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej..: Drużynowy turniej tenisa stołowego

Ostatniego czasu w naszej szkolnej bibliotece obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych. W tym dniu bibliotekę odwiedziło wiele osób.

Więcej..: Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych

27 października 2016r odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 X 800 m Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

Więcej..: Finał Wojewódzki w Drużynowych Sztafetowych Biegach Przełajowych

24 października w Giżycku odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały trzy zawodniczki

Więcej..: Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców