×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iilogiz/domains/lo2.eu/public_html/lo2.eu/images/biblioteka_2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/biblioteka_2015

MIĘDZYNARODOWE DNI BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych włączyły się biblioteki naszej szkoły i Szkoły Policealnej im. H. Chrzanowskiej, które wspólnie przygotowały z tej okazji atrakcje dla swoich użytkowników.

W dniach 28 i 29 października 2015 r. odwiedzający mogli wziąć udział w konkursie wiedzy o książce, obejrzeć wystawy: Nasze hobby, Fantastyka, Książki dla myślących nastolatków, Książka od A do Z oraz prezentacje nowości. Dużym powodzeniem cieszył się konkurs wiedzy o książce - nagrody zostały skonsumowane na miejscu. A w konkursie na najzabawniejsze życzenia dla biblioteki nagrody otrzymali Konrad Dominiuk z kl. II a i Paweł Harach z II e.
Dziękujemy za przybycie stałym bywalcom, a tym, którzy przy okazji święta odwiedzili nas po raz pierwszy, przypominamy, że biblioteka jest otwarta również w inne dni roku szkolnego :)

 

autor: Barbara Milewska

{gallery}biblioteka_2015{/gallery}