Klasa Mistrzostwa Sportowego :)

22. 04. 11
Zredagowane przez: Alicja Złotorzyńska
Odsłony: 1510

 

Początki klasy Mistrzostwa Sportowego w II LO 


We wtorek 17 marca 2021 nastąpiło podpisanie umowy pomiędzy Powiatem Giżyckim reprezentowanym przez p. Mirosława Dariusza Drzażdżewskiego - starostę giżyckiego oraz p. Mateusza Sierońskiego - wicestarostę a Giżyckim Klubem Sportowym Mamry oraz Młodzieżowym Towarzystwem Sportowym, o współpracy związanej z utworzeniem klasy Mistrzostwa Sportowego w II LO w Giżycku.

GKS Mamry reprezentował p. Janusz Sygnowski - prezes klubu oraz p. Marek Grochowski - kierownik kluby, a Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe p . Andrzej Paszkiewicz - prezes oraz p. Marcin Szwaja - sekretarz Zarządu. Od 1 września 2021 w naszej szkole rusza klasa Mistrzostwa Sportowego, z dyscyplinami - piłka ręczna dziewcząt oraz piłka nożna chłopców.

Klasa Mistrzostwa Sportowego - drużyna

  

Zajęcia integracyjne na Twierdzy Boyen

Wrzesień rozpoczęliśmy w naszej klasie od spotkania integracyjnego na Twierdzy Boyen. Uczniowie mieli do pokonania grę terenową poznając tajemnicę Twierdzy Boyen. Na koniec wspólne ognisko oraz zabawy integracyjne.

 

Otrzęsiny klas pierwszych 

Przyszedł czas na otrzęsiny! Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zabawach zorganizowanych przez starszych rówieśników. Jak przystało na sportowców pokazali pazur i wygrali otrzęsiny. Gratulację!

W nagrodę będą w następnym roku organizatorami otrzęsin dla młodszych kolegów:)

 

 Sparing szczypiorniaka

 

 

Dziś został rozegrany sparing z II ligą kobiet z Białegostoku. Nasze dziewczyny wygrały jedną bramką 30:29
GRATULACJE !!!
Dziękujemy kibicom👏✌️💪

 

Mecz siatkówki i spotkanie z Jakubem Kochanowskim

Nie tylko piłka nożna, nie tylko piłka ręczna, ale kochamy każdy sport. Klasa Mistrzostwa Sportowego miała możliwość pojechać do Suwałk na mecz Plus Ligii Ślepsk Malow Suwałki v Asseco Resovia Rzeszów. Uczniowie również na koniec mieli możliwość porozmawiania z reprezentantem Polski Jakubem Kochanowskim.


WESOŁYCH ŚWIĄT

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim wesołych, pogodnych oraz zdrowych świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku !!
Ze sportowymi pozdrowieniami

 

Weekend z Mistrzem 

Zajęcia z Marcinem Możdżonkiem - uczestniczą uczniowie klasy sportowe oraz ogólnych 💪 #MOŻesz #Giżycko


PIŁKA RĘCZNA I runda

Po pierwszej rundzie klasyfikacja strzelców w lidze:
zawodniczki Gabriela Muskała juniorka młodsza zajęła 3 miejsce oraz Zofia Szudra-Roszko 2 miejsce - juniorka
Gratulacje!

 

ŚWIADOMY DZIEŃ WALKI Z DEPRESJA

Chłopcy z klasy 1 e oraz uczniowie z innych klas uprawiających sport zawodowo uczestniczyli w bardzo ciekawym spotkaniu online. Gościem spotkania była Fundacja Graj z Głową, a dokładnie reprezentantki Polski w piłkę ręczną oraz psycholog Agnieszka Białek. Tematem spotkania była depresja w sporcie. Zawodniczki podzieliły się z młodzieżą swoimi historiami z życia sportu , opowiedziały problemach z jakimi przyszło się im zmierzyć oraz jak poradziły sobie w trudnych sytuacjach. Odpowiedziały na pytania zadawane przez młodzież

 

Solidarni z Ukrainą

 

VII Marszobieg dla Autyzmu

2 kwietnia to Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Chłopcy z klasy Mistrzostwa Sportowego

 

Światowy Dzień Sportu