×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iilogiz/domains/lo2.eu/public_html/lo2.eu/images/Orlik_siata_2016.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Orlik_siata_2016

Licealistki z "Dwójki" mistrzyniami regionu III w siatkówce.

12 października w Giżycku odbył się wojewódzki półfinał piłki siatkowej dziewcząt i chłopców "Orlik moje boisko".

Wśród dziewcząt do rywalizacji każdy z każdym przystąpiły: II LO Giżycko, LO Olecko i I LO Giżycko. W pierwszym meczu doszło do konfrontacji dwóch ogólniaków z Giżycka. Po raz kolejny licealistki z "dwójki" potwierdziły kunszt siatkarski deklasując swoje koleżanki z I LO w setach do 8 i 12. W drugim spotkaniu nasze dziewczęta równie gładko pokonały licealistki z Olecka (8:16). Z dorobkiem dwóch zwycięstw zajęliśmy pierwsze miejsce awansują z tym samym do finału wojewódzkiego. Z drugiego miejsca do finału  awansowały licealistki z Olecka zwyciężając I LO w Giżycku 2:0.
Skład drużyny: Aleksandra Andrzejewska Klaudia Banaś Magdalena Borowiec Paulina Burzyńska Marta Najmowicz Eliza Kulikowska Klaudia Tomaszewska Dominika Habyk Natalia Filipkowska Monika Pawelus.

Trener Edward Maksym

W rywalizacji chłopców w pierwszym meczu LO Olecko pokonało II Giżycko 2:0. Licealiści z Olecka równie gładko pokonali I LO Giżycko zajmując tym samym pierwsze miejsce w turnieju i uzyskując awans do wojewódzkiego finału. O drugie miejsce premiowane awansem do finału  stoczyły bój dwa giżyckie ogólniki.  Siatkarze z dwójki dwóch setach bez większych problemów pokonali licealistów z I LO awansując do finału wojewódzkiego.
Skład zespołu: Duszyński Kacper, Karbowski Miłosz, Daniel Kozioł, Oleksy Olaf, Piotrowski Wojciech, Zambrowski Krystian, Pietruczuk Kamil, Stankiewicz Kacper, Zalewski Jakub, Lachowicz Witold.

autor: Edward Maksym

{gallery}Orlik_siata_2016{/gallery}