×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iilogiz/domains/lo2.eu/public_html/lo2.eu/images/Dzien_Wiosny_2016.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Dzien_Wiosny_2016

Pierwszy Dzień Wiosny

Święto Wiosny w II LO zwiastowały „fruwające” po korytarzach ptaszki pszczółki i motylki. Dnia 21 marca w naszej szkole odbyła się impreza z okazji Dnia Wiosny.

Trzy godziny dobrej zabawy zapewnili całej szkole organizatorzy klasa II b. Przygotowali wiele rozmaitych konkursów i atrakcji, które były oceniane przez jury w składzie: p. Małgorzata Szpakowska, p. Edyta Organek- nauczycielki języka angielskiego i Marta Zalewska klasa II b. Śmiechu było co niemiara, zwłaszcza przy konkurencji "żywe taczki", a także podczas jedzenia banana na czas bez użycia rąk. Były kalambury, konkurs wiedzy, wierszyki i reklamy. Tradycyjnie Święto Wiosny to także Dzień Talentów w naszej szkole Każda klasa mogła pokazać swoje umiejętności wokalne w konkurencji Karaoke najpopularniejszych przebojów. Były też tańce z autorską choreografią kilku klas, a makarenę i kaczuchy tańczyli wszyscy chętni uczniowie i nauczyciele. Duże zainteresowanie wzbudził konkurs rozpoznawania piosenek po linii melodycznej śpiewanej przez uczniów. Trzy klasy przygotowały scenki profilaktyczne o problemach młodzieży. Jak Dzień Wiosny to tradycyjnie też liczyły się kolorowe przebrania. Uczestnicy wcielili się w postaci z wybranych przez siebie bajek. Najlepszą okazała się klasa II e przebrana za Smerfy , która wygrała też ogólną klasyfikację zdobywając najwyższą liczbę punktów a tym samym nagrodę główną- list żelazny.

Za wspólną zabawę, świetną atmosferę, a zwłaszcza za wiosenny nastrój i okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

autor: Julia Borowik klasa II B

{gallery}Dzien_Wiosny_2016{/gallery}