Drukuj

Rada pedagogiczna

in Obiekty
16. 02. 05
Zredagowane przez: Alicja Złotorzyńska
Odsłony: 23124

 

Dyrektor szkoły: Anna Dec

Zastępca dyrektora: Alicja Złotorzyńska

 

Język polski
Jadwiga Kościelska
Magdalena Grajewska

Katarzyna Nowacka

Marcin Pietrukaniec

Język angielski
Joanna Basiakowska
Anna Sławecka
Małgorzata Szpakowska

Aneta Łatacz

Katarzyna Nowacka

Karol Kępka

Język niemiecki
Anna Gadomska

 

Język rosyjski
Żanna Ostrzyńska

 

Język hiszpański
Javier Daza Castello

Matematyka
Anna Kowalewska
Beata Szymborska
Alicja Złotorzyńska

Małgorzata Krywko

Agnieszka Kurzynowska

Historia
Adam Kołodziej
Magdalena Grajewska 

Geografia
Dorota Małek
Grzegorz Małek

Jolanta Kiraga 

 

Biologia
Anna Dec
Aneta Stycznkiewicz-Górska

Ewa Downar

Fizyka
Beata Filipczuk

Karolina Tałałaj

Alicja Złotorzyńska

Chemia
Aleksandra Dogiel

Beata Filipczuk

Alicja Wysoczarska

 

WOS
Waldemar Ołyński
Grzegorz Małek

Jolanta Kiraga

  

Przedsiębiorczość
Patrycja Masłowska

Waldemar Ołyński 

 

Informatyka
Dorota Małek
Justyna Tracichleb

 

Trenerzy

Marek Radzewicz

Janusz Świętoń

 

Wychowanie fizyczne
Adam Ingielewicz
Edward Maksym

Patrycja Wróblewska

 Marek Radzewicz

 

Edukacja dla bezpieczeństwa
Przemysław Poczynek

 

Muzyka
Mariola Chełkowska

 

 

 

 

 

 Religia
ks. Rafał Małota

 

 

Pedagog szkolny
Marta Buczyńska

 

Psycholog szkolny

Magdalena Wojgienica

 Biblioteka szkolna
Ewa Bitowt
Barbara Milewska 

 

Nauczyciele wspomagający

Katarzyna Bandura

Teresa Kudraj

Patrycja Masłowska

Agata Maliszewska-Plaga

Patrycja Wróblewska

Izabela Sawicka

Małgorzata Dadura

 

 

NAUCZYCIELE PRACUJĄCY W II LO NA PRZESTRZENI LAT 1990 – 2015:

Andrzejczak Danuta (matematyka) 1993 – 1994

Badzyńska Małgorzata (j. niemiecki) 2002

Bitowt Ewa (biblioteka) 1992 –

Błudzień Mirosław (muzyka) 1992 – 2000

Bossowska Joanna (j. angielski) 1996 –

ks. Brozio Dariusz (religia) 2000 – 2003

Brzozowski Michał (j. angielski) 2000 – 2002

Buczyńska Dominika (pedagog) 2001 – 2003

Bukowski Leszek (informatyka) 1992 – 2006

Bulkowska Beata (j. niemiecki) 1999 – 2000

Buszko Dorota (WDŻ) 2002 – 2006

Ciepła Janina (j. polski) 1990 –

Chmielewski Marek (matematyka) 1997 – 1998

Czerwińska Katarzyna (pedagog) 2005 –

Czyrko Barbara (j. angielski) 2008 – 2010

ks. Daukszewicz Tomasz (religia) 1999 – 2000

Dawidowicz Mirosław 1990 – 1991

Dec-Kuś Anna (biologia) 2003 –

Dobrzyńska Bożena (j. polski) 1993 –

ks. Doliwa Dariusz (religia) 2004 – 2007

Downar Ewa (biologia) 1990 –

Fiedorczyk Andrzej (j. angielski) 2005 – 2008

Freyer Barbara (j. angielski) 1991 – 1996

Gadomska Anna (j. niemiecki) 1991 –

Gieczewski Piotr (WF) 2011, 2012 – 2013

Grecka Marta (j. angielski) 2010 – 2012

ks. Gryboś Kazimierz (religia) 1991 – 2003

Halicka Joanna (j. niemiecki) 2002

ks. Harasim Adam (religia) 2009 – 2012

Ilińska Halina (WF) 1990 – 1997

Ilwicki Czesław (informatyka) 1991 – 1992

Ingielewicz Adam (WF) 1993 –

Jacewicz Elżbieta (j. rosyjski) 2000 – 2001

Jankowska Karolina (pedagog) 2010 – 2011

Jaworska Ewa (religia) 2002 –

Kołodziej Adam (historia) 1994 –

ks. Kondratowicz Krzysztof (religia) 2000 – 2004

Kordowski Paweł (historia) 2003 –

Kosiński Adam (fizyka) 1993 – 1996

Kościelska Jadwiga (j. polski) 1993 –

Kowalewska Anna (matematyka) 1992 – 1993, 1999 –

Kozielski Stanisław (matematyka)

Kozłowska Katarzyna (biblioteka) 2011 – 2012

Krysztofik Wiesław (j. łaciński) 1999 – 2002

ks. Kwiatkowski Jan (religia) 1995 – 1999

ks. Leczkowski Arkadiusz (religia) 2007 – 2011

Lemecha Marian (WF) 1990 – 1999

Lewiński Jarosław (fizyka) 2005 – 2006

Lichacz Józef (j. rosyjski) 1990 –

Lisowska Marzena (j. angielski) 1992 – 1993

Makiła Maria (biblioteka) 2001 – 2002

Maksym Edward (WF) 1997 –

Malinowska Emilia (j. niemiecki) 1995 – 1999

Małek Dorota (geografia) 1995 –

Małek Grzegorz (geografia) 1993 –

Markiewicz Jan (historia) 1990 – 2003

Michalczewska Ewa (WF) 1990 – 2005

ks. Mierzejewski Jarosław (religia) 1992 – 1997

Milewska Barbara (biblioteka) 2003 –

Milewski Krzysztof (matematyka) 1996 –

Mucha Lila (j. rosyjski) 2000 – 2001

Ołdakowska Krystyna (biblioteka) 1999 – 2005

Ołdakowski Jarosław (j. angielski) 1990 – 2005

Orczyc-Musiałek Bartosz (fizyka) 2007 – 2012

Organek Edyta (j. angielski) 2005 –

ks. Pieńkowski Andrzej (religia) 1997 – 1998

Plaugo Mariola (matematyka) 2000 –

Pozorska Krystyna (muzyka) 1999 – 2001

Ramotowski Kazimierz (geografia) 1990 – 1994

Rogowska Monika (j. niemiecki) 2003 – 2009

Rommel Halina (fizyka) 1999 – 2001

Rommel Jan (fizyka) 1999 –

Salak Regina (j. polski) 1990 – 2000

ks. Sańko Dariusz (religia) 1998 – 2000

Sekuła Irena (chemia) 1990 – 2008

Sekuła Krzysztof (PO) 2000 – 2004

Skrzypek Dorota (WF) 1999 –

Słowicka Teresa (biologia) 1990 – 2001

ks. Sobolewski Szymon (religia) 2011 –

ks. Stopko Jarosław (religia) 2003 – 2009

ks. Szewczyk Roman (religia)

Szpakowska Małgorzata (j. angielski) 1997 –

Świderska Agnieszka (j. polski) 2000 – 2001

Tarasiewicz Barbara (j. polski) 1990 –

Tiesler Teresa (biblioteka) 2001 – 2002

Tumiłowicz Teresa (technika)

Tyryłło Jan (fizyka) 1990 – 2005, 2012 – 2013

Wojciulewicz Elżbieta (biologia) 2002 – 2003

Wołejszo Beata (j. angielski) 2010 – 2011

Wróblewska Helena (matematyka) 1990 – 2000

Wróblewski Zenon (internat) 1994 – 1999

Zakrzewska Iwona (j. niemiecki) 1998 – 1999, 2000 – 2012

Zawadzka Jolanta (chemia) 2007 –

Złotorzyńska Alicja (matematyka) 1994 –

Żukowski Wojciech (WF) 2000 – 2001