Jak co roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w programie „Otwarta firma”, cyklu spotkań promujących ducha przedsiębiorczości. W zajęciach, które odbyły się w dniach 1- 16.12.2015r. uczestniczyli uczniowie klas I.
Podczas spotkań młodzież miała okazję opracować ścieżkę kariery, poznać prawa konsumenta oraz dowiedzieć się jak założyć konto w banku. W realizacji zadań pomogli przedstawiciele miejscowych instytucji:
p. Katarzyna Tota-Leszczyńska – Powiatowy Rzecznik Praw konsumenta w Giżycku
p. Joanna Radzikowska – przedstawiciel banku PeKaO S.A. w Giżycku
p. Marka Knaś – doradca zawodowy z Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Giżycku.
Dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji programu.
Dorota Małek
Mariola Plaugo
{gallery}tydzien_przedsieb_2015{/gallery}




