Turniej o Puchar Starosty Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Ziemnym

Dnia 30.11. 2015r na kortach tenisowych w Giżycku odbył się Turniej o Puchar Starosty Szkół Ponadgimnazjalnych, organizowany przez Stowarzyszenie Activtenis Giżycko. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Suwałk, II LO Giżycko, I LO Giżycko, ZSKŚiA Giżycko.

Dziewczyny były dwie: Paulina Bułatecka oraz Weronika Rogisz z II LO Giżycko, które zagrały między sobą mecz. Lepsza okazała się Paulina, która wygrała z Weroniką 6:1.
Chłopców było sześciu i grali systemem do dwóch przegranych: I miejsce zajął Kacper Duszyński z II LO Giżycko, ogrywając w finale Macieja Wojciechowskiego z II LO Giżycko 6:4, który zajął miejsce drugie. O trzecie miejsce Piotr Śląski z II LO Giżycko grał z Maciejem Maślijem z I LO Giżycko i niestety przegrał 3:6 i zajął czwarte miejsce.
Drużynowo nasz zespół w klasyfikacji ogólnej zajął I miejsce.