Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

Dnia 20.11.2015 roku w naszej sali odbył się powiatowy turniej w koszykówce dziewcząt. Do turnieju zgłosiły się zespoły: II LO Giżycko, I LO  Giżycko, ZSKŚiA Giżycko.

Rozgrywany był systemem „ Każdy z każdym”. Nasze dziewczyny pierwszy mecz zagrały z I LO Giżycko i po dość wyrównanym meczu przegrały 22:27. Drugi mecz zagrały z ZSKŚiA Giżycko. Pojedynek był bardzo wyrównany i zakończył się remisem. Zarządzona została dogrywka, która również zakończyła się remisem. Dziewczyny przystąpiły do drugiej dogrywki i niestety lepsze okazały się dziewczyny z ZSKŚiA wygrywając  30:29, i nasze dziewczyny zajęły III miejsce.
Skład zespołu: Kesja Tiesler, Aleksandra Maciejewicz, Patrycja Plewako, Ewelina Wojno, Karolina Zyskowska, Kornelia Choroszko, Aleksandra Andrzejewska, Klaudia Tomaszewska, Monika Pawelus, Marta Najmowicz.