Wycieczka do Olsztyna

Dnia 11 października 2019 r.  razem z wychowawcą p. Anna Sławecką i nauczycielem wspomagającym p. Patrycją Masłowską pojechaliśmy na wycieczkę do Olsztyna. Naszymi głównymi celami na ten dzień był Teatr im. Stefana Jaracza i park trampolin.

O godzinie 8.30 wyjechaliśmy z Giżycka. Droga minęła nam przyjemnie, miło spędziliśmy ten czas. O 11 byliśmy już w teatrze, na swoich miejscach. Musimy przyznać, że bardzo spodobał nam się spektakl na którym byliśmy. „Wszystko w Rodzinie” to świetne komediowe widowisko. Oczywiście nie zapomnieliśmy o kulturalnym zachowaniu i dobrych manierach, które obowiązują w takich miejscach. Gdy nasz czas w teatrze dobiegł końca, zrobiliśmy sobie zdjęcie przed teatrem im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Na pewno będzie to świetna pamiątka z naszej pierwszej wycieczki. Ze względu na zapas czasu, który nam pozostał, pojechaliśmy do restauracji na wspólny, klasowy obiad.

O godzinie 14.30 byliśmy w parku trampolin, „7 Jump Street”. Musimy przyznać, że wybawiliśmy się tam na całego!  Poznaliśmy się trochę lepiej, świetnie się razem bawiliśmy i jesteśmy pewni, że na kolejnych wycieczkach będzie jeszcze fajniej. Spędziliśmy w parku trampolin godzinę i niechętnie wróciliśmy do Giżycka. Na miejscu byliśmy około godziny 17.30 i po tak miło spędzonym dniu, na prawdę ciężko było nam się rozstać. Mamy wielką nadzieję na kolejne takie wycieczki! 

Link do spektaklu:  https://teatr.olsztyn.pl/spektakl/427

Autor: Amelia Mikosza z klasą 1aP