JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iilogiz/domains/lo2.eu/public_html/lo2.eu/images/orlik_siatadz_woj_2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/orlik_siatadz_woj_2015

Siatkarskie Mistrzynie województwa „Orlik Moje Boisko 2012”

26 października 2015 na sali ZSKŚiA w Giżycku obył się Finał Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Siatkówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych Turnieju „Orlik Moje Boisko 2012”.

Kwalifikacje wyłoniły następujących finalistów:II LO Giżycko, LO Ostróda, LO Braniewo, ZSKŚiA Giżycko i LO Olecko. Pięć szkół rywalizowało systemem "każdy z każdym". W pierwszym pojedynku trafiliśmy na bardzo mocny zespół
LO Ostróda. Gładko wygrany pierwszy set, nie wskazywał na dramat w dalszej części meczu, jednak czarny scenariusz stał się faktem. Brak przyjęcia, słaba gra w obronie oraz niska skuteczność ataku ostatecznie zadecydowały o porażce 1:2. Kolejny mecz z LO Braniewo, również nie należał do łatwych. Doświadczony zespół zmusił nas do trzech setów, jednak rozstrzygnęliśmy spotkanie na swoją korzyść 2:1. Dwa kolejne spotkania to popis naszej drużyny, dziewczęta pokazały charakter deklasując drużyny LO Olecko i ZSKŚiA, które nie potrafiły w setach ugrać nawet 10 punktów. Jak się później okazało bardzo dobry dorobek punktowy zadecydował o zwycięstwie w całym turnieju. Pomocną dłoń wyciągnęły nam dziewczęta z Braniewa ogrywając Ostródę 2:1, wskutek czego trzy zespoły miały po jednej porażce. O zwycięstwie zadecydowały małe punkty, których bilans mieliśmy najlepszy.