×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iilogiz/domains/lo2.eu/public_html/lo2.eu/images/Siata_orlik_final_2016.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Siata_orlik_final_2016

Złoto dziewcząt i IV miejsce chłopców

Historyczne czwarte miejsce siatkarzy i tradycyjnie złoto siatkarek II LO Giżycko w finale wojewódzkim "Orlik moje boisko ...".


Siatkarki II Giżycko potwierdziły swój prymat w rozgrywkach wojewódzkich Orlika pokonując w finale licealistki z Braniewa, Olecka i Ostródy po 2:0 .

Bardzo dobrze funkcjonowało przyjęcie, to przełożyło się na wysoką skuteczność ataku skrzydłami a przede wszystkim środkiem. Każda z dziewcząt dołożyła coś od siebie: bardzo dobre zawody zagrała Eliza Kulikowska zarówno w ataku jak i przyjęciu, Ola Andrzejewska bardzo dobre lewe skrzydło i punktująca zagrywka, Magda Borowiec bardzo dobrze w bloku oraz w polu, Najmowicz z Burzyńską i Habyk bardzo skuteczne na środku i zagrywce wszystko to pod dyktando rozgrywających Klaudii Banaś i Moniki Pawelus. I oczywiście Klaudia Tomaszewska i Natalia Filipkowska najlepsze libera zawodów.

Chłopcy również pokazali się z dobrej strony. Na długo zapamiętają mecz z późniejszym wicemistrzem województwa minimalnie przegrany w końcówce seta. Na pochwałę zasługuje cały zespół choćby za sam awans do finału wojewódzkiego.

Składy drużyn

dziewczęta: Klaudia Banaś Magdalena Borowiec, Marta Najmowicz, Monika Pawelus, Aleksandra Andrzejewska Eliza Kulikowska Paulina Burzyńska , Klaudia Tomaszewska, Dominika Habyk, Natalia Filipkowska
chłopcy: Zalewski Jakub, Olaf Oleksy, Karbowski Miłosz, Piotrowski Wojciech, Duszyński Kacper, Stankiewicz Kacper, Zambrowski Krystian, Kuszczuk Dawid

Trener: Edward Maksym

{gallery}Siata_orlik_final_2016{/gallery}