×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iilogiz/domains/lo2.eu/public_html/lo2.eu/images/DEN_2016.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/DEN_2016

Dzień Edukacji Narodowej w II LO

Gustawy rozdane! Gala jak co roku odbyła się 14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Rozdanie Gustawów swoją obecnością zaszczycili wszyscy pracownicy II LO, zarówno czynni, jak i ci którzy odpoczywają już na zasłużonej emeryturze. Wśród zaproszonych gości był miedzy innymi przewodniczący Rady Rodziców – p. Dariusz Sobolewski oraz przyjaciel II LO – p Jacek Łożyński. Tegoroczne nominacje przeszły najśmielsze oczekiwania, zarówno organizatorów, jak i samych nominowanych. Do samego końca nie było wiadomo kto i w jakiej kategorii zwyciężył. A oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach: Super Przekaz – p. Grzegorz Małek, Anioł Cierpliwości – p. Dorota Małek, Sportowy Majstersztyk – p. Dorota Skrzypek, Królowa Outfitu - p. Jadwiga Kościelska, Szwajcarski Zegarek – p. Jan Rommel, Złota Katarynka – p. Mariola Plaugo, Najlepszy Niedoceniony – p. Edyta Organek, Ważny, ale Niewidzialny – p. Halina Kutnik, która również została wyróżniona przez Samorząd Uczniowski otrzymując tytuł Królowej Ładu i Porządku. Rozdanie Gustawów ubarwiła swoim wokalnym występem Ola Niewiadomska z klasy II a oraz grupa taneczna dziewcząt z klasy III a.

Jak co roku p. dyrektor Ewa Downar wręczyła pracownikom szkoły nagrody, a otrzymali je: p. Mariola Plaugo i p. Małgorzata Szpakowska - za przygotowanie i wdrożenie w realizację projektu ERASMUS+, p. Katarzyna Czerwińska - za udział w projekcie Bezpieczna Szkoła, p. Dorota Skrzypek, p. Adam Ingielewicz, p. Edward Maksym – za zajęcie I miejsca w województwie w współzawodnictwie sportowym, p. Anna Kowalewska – za wprowadzanie innowacji na lekcjach matematyki, p. Barbara Milewska – za pozyskanie funduszy z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, p. Alicja Złotorzyńska – za zaangażowanie w prace szkoły. Nagrodzeni zostali również pracownicy administracji i obsługi szkoły. Natomiast nagrodę Starosty Powiatu Giżyckiego w tym roku otrzymały p. Ewa Downar i p. Dorota Małek.

Uroczystości zakończyło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy II a, to oni w tym roku są klasą sztandarową oraz ślubowanie klas pierwszych. Te kilka godzin spędziliśmy w miłej i serdecznej atmosferze, było dużo śmiechu oraz wzruszeń, zwłaszcza przy pożegnaniu p. Haliny Kutnik, która w tym roku odeszła na emeryturę.

Nad całością imprezy czuwali gospodarze gali, czyli uczniowie klasy III a.

Fotorelacja z uroczyctości znajduje się na FB - https://www.facebook.com/II-Liceum-Og%C3%B3lnokszta%C5%82c%C4%85ce-im-Gustawa-Gizewiusza-w-Gi%C5%BCycku-421303221260836/photos/?tab=album&album_id=1200832079974609

{gallery}DEN_2016{/gallery}