×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iilogiz/domains/lo2.eu/public_html/lo2.eu/images/Otrzesiny_2016.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Otrzesiny_2016

Otrzęsiny 2016

11 października odbyła się jedna z najważniejszych i najbardziej oczekiwanych imprez szkolnych – Otrzęsiny Pierwszoklasistów.

Nasza klasa 2c, jako zwycięzca ubiegłorocznych rozgrywek, podjęła się organizacji kolejnej odsłony tego wydarzenia wraz z wychowawczynią – p. J. Zawadzką. Każde otrzęsiny mają swój temat przewodni, w tym roku zdecydowaliśmy się na teleturnieje i programy telewizyjne.

 W jury Otrzęsin zasiadła pani Dyrektor – Ewa Downar, pani Jolanta Zawadzka, oraz koleżanka z naszej klasy Ania. Ich zadaniem było sprawiedliwe ocenienie obu klas i przyznanie im punktów za przeróżne zadania, m. in odwzorowanie teledysku, zaangażowanie klasy czy taniec.

 Kategoriami, w których musieli wykazać się pierwszoklasiści były m.in.:”Jaka to melodia”, „Jeden z dziesięciu”, „Wipeout wymiatacze” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Trzeba przyznać, że klasy pierwsze bardzo się postarały, ich występy co rusz wywoływały salwy śmiechu. Nie było też problemu z typowaniem osób do wykonywania zadań, wszyscy byli bardzo chętni, aby wystąpić. Liczyła się dobra zabawa i to było najważniejsze!

Niestety, zwycięzca może być tylko jeden - została nim klasa 1b, której wychowawczynią jest p. A Dec-Kuś. Za rok to oni zorganizują otrzęsiny!

autor: Uczniowie klasy 2 c

{gallery}Otrzesiny_2016{/gallery}