×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iilogiz/domains/lo2.eu/public_html/lo2.eu/images/Modelowanie_balonow.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Modelowanie_balonow

Kiełbaska, fasolka i twistowanie

Modelowanie balonów to nie tylko zabawa dla dzieci, ale również świetny sposób na kreatywne spędzenie czasu dla młodzieży i dorosłych. Jest to także praktyczna umiejętność, którą będzie można pochwalić się w CV.

Przekonały się o tym uczestniczki warsztatów w skręcaniu balonów zorganizowanych w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gustawa Gizewiusza przez p. Ewę Orczyc-Musiałek. Wystarczyło kilka technicznych wskazówek, aby Agata, Monika i Wiktoria, pod okiem prowadzącej, samodzielnie skręciły kwiaty, serduszka, żyrafy, biedronki oraz żółwia.

Jak dodaje p. Ewa: "możliwości w modelowaniu balonów jest nieskończenie wiele, a wszystko zależy od naszej wyobraźni - wystarczy pompka i dobrej jakości balony." Jest to również praktyczna umiejętność, jaką uczennice będą mogły w przyszłości wykorzystać w pracy animatora czasu wolnego. Niektórzy nasi uczniowi już teraz pracują w firmach specjalizujących się w organizowaniu wolnego czasu dla dzieci i dorosłych. (Dominika Szafnik pracuje w ANIMOSFERZE i Bajkolandzie na ul. Nowowiejskiej). Skręcanie balonów sprawdza się również jako świetna atrakcja w czasie akcji promocyjnych, czyli tam, gdzie organizatorom zależy na zwróceniu uwagi i przyciągnięciu klientów.

Serdeczne podziękowania należą się Radzie Rodziców II LO za zakup balonów i pompek.

 Ewa Orczyc-Musiałek

{gallery}Modelowanie_balonow{/gallery}