×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iilogiz/domains/lo2.eu/public_html/lo2.eu/images/Dien_kobiet_2016.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Dien_kobiet_2016

Dzień Kobiet u Gizewiusza

Dnia 8.03.2016 roku w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Kobiet. Ważnym elementem tego dnia był ubiór, u dziewcząt spódnica, a u chłopców mucha zwalniała z pytania. Nie zabrakło też słodkości, chłopcy częstowali dziewczęta cukierkami i liścikami z życzeniami, które były wrzucane przez chłopców do skrzynki stojącej w sklepiku.

Specjalne życzenia przeczytane przez radiowęzeł szkolny otrzymała Karolina Sołtaniuk. Gratulujemy jedynemu odważnemu chłopakowi Cezaremu Zielińskiemu! Wszystkie lekcje umilały nam wiersze o kobietach czytane przez radiowęzeł i muzyka puszczana na przerwach. W auli na piątej godzinie lekcyjnej, dwóch chłopców z każdej klasy musiało się zmierzyć z dość nietypowymi pytaniami quizu „O kobietach wiem wszystko”. Wskazówki do pytań rozwieszone były w całej szkole, liczył się czas biegu po szkolnych korytarzach i ilość poprawnych odpowiedzi. Znajdowali je m. in w toaletach, na ścianach, na suficie windy lub pod ławkami i w innych zakamarkach szkoły. Chłopcy na znalezienie wszystkich odpowiedzi mieli 10 minut. Zwyciężyła drużyna z klasy 3d: Paweł Grochocki i Kamil Błaszczyk. Chłopcy byli zachwyceni taką aktywną formą konkursu. Dzień kobiet urozmaiciły również zabiegi kosmetyczne i masaże zafundowane dziewczętom przez Szkołę Policealną im. H. Chrzanowskiej. Szczęśliwe losy trafiły do dwóch dziewcząt z każdej klasy. Maseczki, malowanie paznokci, makijaż czy masaż relaksacyjny wywołały błogi uśmiech na twarzach dziewcząt. Dzień możemy zaliczyć do jednych z najweselszych dni w naszej szkole.

Organizatorem była klasa 2 d.

autor: klasa 2 d

{gallery}Dien_kobiet_2016{/gallery}